Komentāri

Internetā nonācis video, kurā redzams kā kāds brazīlis lielveikalā glābj krītošu pirkumu. Fakts nebūtu nekas īpašs, taču veids kādā to vīrietis to izdarīja, bija fantastisks.

Vīrietim no maisiņa izkrita kāds pirkums, taču veiklais puisis nodemonstrēja teicamu reakciju un reizē futbola prasmes. Vīrietis izmantojot pēdas un papēdi, fantastiski prata raidīt izkritušo pirkumu atpakaļ maisiņā. Turklāt nevienā brīdī vīrietis neaiztika rokas. Šis video ātri vien kļuvis par interneta sensāciju, pierādot, kāpēc Brazīlijā tik ļoti mīl futbolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: vīrieša fantastiskā meistarība

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl