Noslēdzies projekts Miss Bikini Fitness 2015

Komentāri
Noslēdzies projekts Miss Bikini Fitness 2015
Foto: publicitātes foto

Svētdien, 3. maijā, norisinājās ikgadējais IFBB Latvijas čempionāts fitnesā, bodifitnesā, bikini fitnesā, bodibildingā un “mens physique” kategorijā. Sporta pasākumā piedalījās 166 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas un Vācijas. Pasākums tradicionāli norisinājās Studio69 koncertzālē.

Sacensības šogad bija īpaši interesantas, jo viena čempionāta ietvaros varēja redzēt ne tikai bērnu, jauniešu un pieaugušo kategorijas fitnesa, bodibildinga, bodifitnesa, bikini fitnesa un mens physique sporta veidos, bet arī federācijas organizētā projekta IFBB Latvija projekta “Miss Bikini Fitness 2015” finālu. Sacensības oficiāli atklāja federācijas prezidente Kristīne VEDERŅIKOVA.

Turnīru atklāja pasākuma vadītāji Jeļena Tonova un Deniss Tumakovs. Sacensības iesākās ar bērnu un jauniešu fitnesa sacensības. Sportistes sacentās 4 vecuma kategorijās. Sarežģīti fitnesa, lokanības un spēka elementi, krāšņi tērpi un mūzika – tas viss veido sportistes 90 sekunžu garo izvēles programmu, ko meitenes demonstrē skatītājiem un tiesnešiem. Otrais ir ķermeņa proporciju salīdzināšanas raunds.

Uzvarētājas vecuma kategorijās: Arina Pivnenko (Krievija, 8-9 gadi); Veronika Harčenko (Latvija, 10-11 gadi); Leona Tsymbaljuk (Igaunija, 12-13 gadi); Vanesa Nikola Belova (Latvija, 14-15 gadi). Kopā startēja 31 dalībniece no četrām valstīm.

Bērnu un jauniešu kategorijas tika atbalstītas ar finansiālām prēmijām no biedrības ”Spartietis, par ko esam ļoti pateicīgi!

Pasākums turpinājās ar sieviešu fitnesa kategoriju, kurā uzvarēja Igaunijas sportiste Kristina Koroljak, otrajā vietā ierindojās Marina Zvančuka (Latvija), trešajā vietā Kristīne Haritonova (Latvija).

Bodifitnesa disciplīnā septiņas sportistes sacentās par labākās titulu. Šajā kategorijā zelta godalga aizceļoja uz Krieviju Alesjai Sidorenko. Sudraba medaļu izcīnīja Lietuvas bodifitnesa sporta veida pārstāve Daiva Andžaite, bronzas godalgu Katarzyna Ludowicz (Polija).

Mens Physique kategorijā līdz 178cm uzvarētāju trijnieks: Jānis Pavkštello (Latvija), Renatas Suleimanovas (Lietuva), Anton Kulikov (Igaunija). Savukārt, kategorijā virs 178cm uzvarētāju trijnieks izskatās šādi – Mārtiņš Zeltiņš, Elvis Rudbahs un Mārtiņš Iskrovs, visi no Latvijas.

Bodibildinga kategorijā vīriešiem pirmajā un otrajā vietā ierindojās sportisti no Igaunijas, attiecīgi Ott Kiivikas un Raigo Kuusnomm, savukārt Latvijas bodibildinga titulētākais vecmeistars Aivars Visockis izcīnīja godalgoto trešo vietu.

Ar lielām ovācijām un interesi tika sagaidītas pavasara projekta ”Miss Bikini Fitness 2015 trīsdesmit viena fināliste. Dalībnieces pasākuma finālam gatavojās projekta atbalstītāja ”MyFitness sporta klubos, lai IFBB Latvijas čempionāta ietvaros piedalītos pirmo reizi sporta sacensībās. Sacensības izvērtās par lielisku sportisko šovu kā skatītājiem, tā arī pašām dalībniecēm. Meitenes bija ļoti plastiskas, ar labu fizisko sagatavotību, skaistām ķermeņa proporcijām un apburošiem smaidiem. Turnīru vērtēja IFBB Starptautiskās kategorijas tiesneši no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Polijas un vienprātīgi atzina, ka bijis grūti pieņemt lēmumu par uzvarētājas nominēšanu, jo dalībnieces tiek vērtētas pēc ļoti daudziem parametriem, un tiek kalkulēta vidēja tiesnešu atzīme. Nominācijā “Miss Bikini Fitness 2015” meitenes startēja divās auguma kategorijās. Projekta finālistu godalgotais trijnieks pirmajā kategorijā – Dana Turecka, Ivanda Laizāne, Ilvija Belicka. Otrajā kategorijā vietas tika sadalītas šādi – Santa Liepiņa, Diāna Dāvida, Laura Zviedre.

Pasākuma pērle kā ierasts bija bikini fitnesa kategorija, kur 56 sportistes cīnījās par augstākā kaluma medaļām. Dalībnieču sagatavotības līmenis bija ļoti augsts, ar daudzu titulētu Eiropas un pasaules ranga sportistu dalību sacensībās. Kategorijā bikini fitness – 163 cm uzvarētājas: Margarita Veverica (Latvija), Kristina Aleksejeva (Igaunija), Olga Pechenkina (Krievija). Godalgotais trijnieks kategorijā bikini fitness – 166 cm Aleksandra Mikucka (Latvija), Viktorija Smirnova (Krievija), Anželika Ivanova (Latvija). Kategorijā bikini fitness – 169 cm medaļu sadalījums – Reet Reimets (Igaunija), Sandra Jeršova (Latvija), Lita Fībiga (Latvija). Uzvarētāju trijnieks kategorijā virs 169cm – Veronika Seržante (Latvija), Irina Mihailova (Latvija), Marina Rockina (Lietuva).

Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova un galvenais sacensību tiesnesis Vladimirs Belovs ir gandarīti par sacensību augsto sportisko līmeni un atsaucību no interesentu puses. ”Vēlamies no sirds pateikties visiem pasākuma atbalstītājiem par uzticību un sadarbību. Īpašu pateicību vēlamies izteikt pasākuma informatīvajam ģenerālsponsoram Eastlabs, sporta klubu tīklam MyFitness un LSFP, Valsts Sportam, CHANGE Lingerie, L’Oreal Professionnel, Mangaļi, CIDO, Double Coffee, restorānam Riverside House, restorānam Talida, Latvijas Roze, Vingrošanas Olimpiskajam Centram, Royal Casino SPA&Hotel Resort, SWH, www.delfi.lv, fitnesa klubam F1.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl