Komentāri
No ”Twitter” joka līdz otrajam randiņam ar skaisto tenisisti Bušāru
Foto: AP/SCANPIX

Jau ziņojām, ka ”Super Bowl” izcīņas laikā 22 gadus vecā Kanādas tenisiste Eižēnija Bušāra saderēja ar fanu uz randiņu un zaudēja. Leģendārais randiņš ir noticis un, kā izrādās, – sekos turpinājums.

Puisis bija kārtīgi sagatavojies un uz randiņu neieradās ar tukšām rokām. Tenisiste dāvanā saņēma auskarus, par kuriem bija ļoti priecīga. Savā pirmajā randiņā jaunieši devās uz NBA kluba Bruklinas “Nets” spēli, bet tā noslēgumā bija arī buča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bušāra vēlāk atzina, ka ir laimīga un puisim neesot ne vainas. Tāpat uz jautājumu, vai pirmajam randiņam sekos arī turpinājums, tenisiste atbildēja apstiprinoši. Savukārt laimīgais puisis atzina, ka tas ir bijis viņa labākais randiņš mūžā.

Randiņa gaitu tenisiste Eižēnija Bušāra atspoguļoja arī savos sociālajos tīklos. Ieskaties!

On my super bowl twitter date 🙊

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

He says it's his best date ever! 💕

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl