Komentāri

Pirms kāda laika ziņojām par amizantu gadījumu NHL spēlē, kad Filadelfijas “Flyers” hokejistu Veinu Simondsu līdzjutēji pāragri, izmetot uz ledus cepures, apsveica ar “hat-trick”. Viņa komandas biedrs Jakubs Vorāčeks, kurš bija iesaistīts šajā epizodē – izrādījis jauku žestu.

Spēlē, kurā “Flyers” uzvarēja “Avalanche” ar 4:0, tieši Jakubs Vorāčeks izdarīja metienu, pēc kura ripai pieskārās ”Avalanche” spēlētājs, lai arī pavisam maz pietrūka līdz komandas biedra “hat-trick”. Vorāčeks jutās slikti, ka līdzjutēji veltīgi atbrīvojušies no savām cepurēm, tāpēc viņš apsolīja, ka iegādāsies tieši tik daudz cepures, cik tika izmestas uz ledus un noziedos tās labdarībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hokejists savu vārdu turējis – viņš nopirka 396 cepures, kuras ziedos mazajiem pacientiem trīs dažādās bērnu slimnīcās.

Video: tik maz pietrūka līdz “hat-trick”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl