NHL hokejists Subans un kalnu slēpošanas leģenda Vona paziņo par saderināšanos

Pievienot komentāru
NHL hokejists Subans un kalnu slēpošanas leģenda Vona paziņo par saderināšanos
INSTAGRAM/LINDSEY VONN

Piektdien par saderināšanos oficiāli paziņojuši Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņūdžersijas “Devils” aizsargs Pernels-Karls Subans un titulētā kalnu slēpotāja Lindsija Vona.

Ar priecīgo vēsti pāris, kurš ir kopā kopš 2018.gada, dalījies modes un dzīvesstila žurnāla “Vogue” intervijā. Saderināšanās notikusi pavisam vienkāršos apstākļos.

“Es dabūju gredzenu un teicu, “Zini ko, es to izdarīšu mājās, “” svarīgo brīdi raksturo Subans. “Viss tajā dienā salikās kopā. Daudzi saka, ka zvaigznes pareizi sastājās. Zīmīgi, ka todien bija pilnmēness.”

“Biju uztraucies, jo zināju, ka viņa gribēs tajā brīdī izskatīties skaisti, nevis būt pidžamā. Tomēr sagadījās, ka tajā dienā tika paredzēta biznesa tikšanās, tāpēc viņa bija sapucējusies, ” intervijā skaidro hokejists.

Vona atzīst, ka kāzas nav tuvākajos plānos, jo šobrīd prioritāte ir iekārtošanās jaunajā dzīves vietā pirms gaidāmās NHL sezonas. Kā zināms, Subans šovasar maiņas darījumā no Našvilas “Predators” nokļuva Ņūdžersijas “Devils” rindās.

“Šobrīd esam ļoti aizņemti, jo cenšamies pārvākties uz Ņūdžersiju, “skaidro četrkārtējā Pasaules kausa ieguvēja. “Es vienkārši gribu izbaudīt brīdi un saderināšanos. Mēs nesteidzamies ar precēšanos. Viss ir atkarīgs no viņa spēļu grafika un kad mums būs laiks visu pārdomāt. Es negribu radīt lieku stresu, jo viņam priekšā ļoti svarīga sezona.”