Komentāri

ASV profesionālās beisbola komandas ”Puerto Rico Islanders” spēlētājs Korijs Viligs  par īstu sociālo tīklu zvaigzni padarījis savu divus gadus veco dēlu Ašeru. Savā “Instagram” profilā spēlētājs regulāri publicē video, kur viņš māca mazajam Ašeram beisbola pamatus, un puikam diezgan labi sanāk.

Viens no viņa trikiem pat iekļuvis populārā sporta medija ESPN redzeslokā. Ašers jutās neizsakāmi priecīgs, kad ieraudzīja sevi ESPN kanālā tiešraidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl