Nedēļas nogalē Rīgā ieradīsies skaistāko augumu īpašnieces no visas Baltijas

5 komentāri
Nedēļas nogalē Rīgā ieradīsies skaistāko augumu īpašnieces no visas Baltijas
Foto: SERGEJS URBANOVIČS

Šajā nedēļas nogalē Rīgā ieradīsies skaistāko augumu īpašnieces un īpašnieki no visas Baltijas, lai piedalītos bodibildinga, fitnesa, un bodifitnesa sacensībās.

Elegantajā Studio69 Koncerta zālē Tērbatas ielā 73 norisināsies pavasara krāšņākais skaistuma un sporta pasākums, ikgadējais IFBB Atklātais Latvijas čempionāts bodibildingā, fitnesā, bodifitnesā, klasiskajā bodibildingā, bikini fitnesā un men’s physique kategorijās, IFBB Latvija projekta Fit Model Latvija fināls un Starptautiskais turnīrs Baltic Fit Model 2016. Pasākumu organizē Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitne

Sacensībās piedalīsies vairāk kā 180 sportistu no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Anglijas, to skaitā arī 2015.gada Eiropas un Pasaules čempionātu godalgoto vietu ieguvēji un finālisti. Sacensībās tiks noskaidrota labākā turnīra sportiste fitnesa, bodifitnesa un bikini fitnesa sieviešu kategorijās, bērnu fitnesa kategorijās, kā arī labākie vīriešu disciplīnu sportisti bodibildinga, klasiskā bodibildinga un mens physique kategorijās. Čempionāta dalībvalstu sportisti, demonstrēs skatītājiem un tiesnešiem savu labāko formu, jo pēc divām nedēļām notiks pavasara lielākais starts – IFBB Eiropas čempionāts fitnesā.

Pasākuma ietvaros notiks IFBB Latvija fitnesa projekta Fit Model 2016 fināls, kur redzēsim 22 skaistas, drosmīgas un mērķtiecīgas sievietes, kuras 14.februārī pievienojās desmit nedēļu ilgai treniņu, diētas un fitnesa sacensību sagatavošanas programmai Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un projekta galvenā atbalstītāja, sporta klubu tīkla MyFitness treneru vadībā, lai finālā izietu uz lielās skatuves nominācijā Fit Model. Notika nopietni individuālie un grupu treniņi MyFitness sporta klubos, skatuves defilē treniņi, uztura un vizāžas semināri, fotosesijas Change veļas zīmolā un Glam Collection vakarkleitās.

Pasākuma ietvaros notiks pirmais IFBB Starptautiskais turnīrs Baltic Fit Model 2016, kur trijās kategorijās savā starpā godalgas sadalīs 27 sportistes no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas!

Uz pasākumu 24.aprīlī tiek laipni gaidīti visi sporta un estētiski skaisti attīstīta ķermeņa cienītāji, veselīga dzīves veida piekritēji, kuri vēlas vienkopus redzēt stiprākos Latvijas un Baltijas valstu atlētus un jaunās IFBB kategorijas Fit Model pārstāves!

Sacensību sākums: plkst.13:00. Biļetes varēs iegādāties no plkst.11:00 pasākuma vietā, Studio69.

Pasākumu atbalsta LSFP, Valsts Sportam, MyFitness, CHANGE Lingerie, Mangaļi, Glam Collection, CIDO, Valio Profeel, Royal Casino SPA&Hotel Resort, restorāns Riverside House, Figura Fit, Make up Atelier Latvija.

TOP komentāri

 • David Strod
  +3 +3 0

  David Strod

  Anna, vai ta iemesla dēļ Jums nav ielikta profil bilde? Esat skaistāka bet gribat palīkt nenovērtēta?
 • es
 • es
  0 0 0

  es

  mīļais cilvēk, tā ir viena no daudzām sporta disciplīnām, tikpat stulbi būtu diskutēt par to, kāpēc nepieciešams līst uz stadiona un piedalīties sacensībās uz ātrumu utt. Laiks izkāpt no akmens laikmeta, cik var diskutēt par vienu un to pašu. Anna,tiešām ieliec bildi, lai varam novērtēt! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl