NBA zvaigzne Hovards apbēdina “Celtics” līdzjutēju

Komentāri

Basketbolistu Dvaitu Hovardu, emociju pilnā NBA spēlē starp Atlantas “Hawks” un Bostonas “Celtics”komandām, trešajā ceturtdaļā automātiski, pēc otrās tehniskās piezīmes, izraidīja no spēles.

Viss sākās ar epizodi, kurā “Celtics” spēlētājs Els Horfords ar visu spēku ieķērās Hovarda rokā, kurš savukārt atbildēja pretī ar grūdienu. Tālāk sekoja konflikts un Hovardam piešķīra tehnisko piezīmi. Savukārt nedaudz vēlāk NBA zvaigznei Hovardam par danku un karāšanos groza stīpā piešķīra otro tehnisko piezīmi, kas automātiski nozīmēja, ka spēle viņam jāpamet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Dodoties projām, Hovards nolēma atdot savu kreklu, kādam fanam. Kā redzams video, “Celtics” komandas fane bija ļoti priecīga, jo domāja, ka slavenā basketbolista krekls tiks viņai. Bet šoreiz Bostonas kluba džempera nēsāšana nenāca par labu.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl