MMA cīkstonis Džo Šilings bārā nokautē kādu iereibušu apmeklētāju

0 Komentāru
MMA cīkstonis Džo Šilings bārā nokautē kādu iereibušu apmeklētāju
Instagram

Amerikāņu jaukto cīņas mākslu (MMA) cīkstonis Džo Šilings bārā nokautējis kādu iereibušu apmeklētāju. Pats cīkstonis gan atzinis, ka viņš šādi rīkojies pašaizsardzības nolūkos.

Nedēļas sākumā internetā popularitāti guva video, kurā redzams, ka kāds bāra apmeklētājs tiek pilnībā nokautēts. Acīgākie fani jau uzreiz secināja, ka video redzamais vīrietis, kurš izdara sitienus, ir “Bellator” cīkstonis Džo Šilings.

Video redzams, ka vīrietis, kurš vēlāk ticis identificēts kā Džastins Balboa, uzrunā Šilingu, pamāna ar sitiena izdarīšanu pēc tam, kad cīkstonis viņu pastumj malā. Uz šādu rīcību Šilings reaģē nekavējoties, izdarot divu sitienu kombināciju, kas noved pie absolūta nokauta.

Tiek ziņots, ka Balboa sūdzēs Šilingu tiesā. Iestādes, kurā video redzamais incidents notika, īpašnieks oficiālajā ziņojumā norādījis, ka Balboa bijis smagā alkohola reibumā.

Ar savu versiju klajā nācis arī pats Šilings, kurš savā “Instagram” kontā norādīja, ka Balboa tik tiešām bijis ļoti iereibis un izturējies rasistiski pret bāra apkalpojošo personālu. Tāpat Balboa esot provocējis cīkstoni, repojot līdzi katrai dziesmai un uzturot acu kontaktu ar Šilingu.

“Slikti lēmumi tiek pieņemti katru dienu. Kad aizgāju apsēsties un izdzert savu dzērienu, man pateicās bārmenis un dīdžejs. Kā redzat video, viņš pamanīja sitienu. Man bija bail par savu dzīvību. Es vienkārši aizstāvēju sevi no sliktā šajā pasaulē,” sacīja Šilings.

0 Komentāru