MMA cīkstone piekauj izvirtuli, kurš pašapmierinājās, vērojot sportistes fotosesiju pludmalē

6 komentāri
MMA cīkstone piekauj izvirtuli, kurš pašapmierinājās, vērojot sportistes fotosesiju pludmalē
LADBIBLE

Nelāgs incidents atgadījies brazīļu MMA cīkstonei Džoisai Vieirai, kurai pludmales fotosesijas laikā nācies izrēķināties ar kādu izvirtuli.

Sportiste ar savu draugu uzņēmusi fotogrāfijas kādā Riodežaneiro pludmalē, kad pamanījuši aizdomīgu vīrieti, kurš veicis dīvainas darbības. Kā stāsta 27 gadus vecā cīkstone, vīrietis esot masturbējis.

Vieira nekavējoties devusies pie neķītro darbību veicēja un to iekaustījusi, par ko liecina arī uzņemtās fotogrāfijas.

Par notikušo ziņots arī policijai, kura aizturēja 26 gadus veco vīrieti, taču pēc liecību sniegšanas un veikto darbību noliegšanas viņu atbrīvoja. Policija vietējiem medijiem skaidro, ka aizturētais attaisnojies ar urinēšanu.

“Mēs jūtamies bezspēcīgi, ” atzīst Viera. “Tas ir ļoti dīvaini, ka viņš bija vienā pilsētā kopā ar mani. Iespējams, ka viņš man sekos arī citās vietās.”

Tikmēr vietējās varas iestādes vēsta, ka notikušais incidents tiks izmeklēts.

TOP komentāri

  • Ha !
  • Teodors
    +16 +13 -3

    Teodors

    Pati publiskā vietā karina savus ļesokus un ar savu seksualitāti vēl naudu pelna un kad kādam vecim ir uz to ļoti dabīga reakcija - tas ir jāsoda. Ko viņa domā pēc tam tie visi dara ar tām foto, kam viņa fočējas? Dāvina sievām uz kāzu jubileju. Tupā divkose.
  • Spooky

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl