Miljons par Makgregora ”galvu”?

0 Komentāru
Miljons par Makgregora ”galvu”?
Foto: USA TODAY SPORTS/SCANPIX

Boksa zvaigzne, WBA un WBC pusvidējā svara čempions amerikānis Floids Meivezers piesolījis miljons ASV dolāru katram, kurš ringā pieveiks UFC cīkstoņus Konoru Makgregoru un Rondu Rouziju, vēsta portāls urbanleak.com.

Floidam Meivezeram, kurš jau beidzis sportiskās gaitas, jau ilgu laiku ir nesaskaņas ar skandalozo īru UFC cīkstoni Konoru Makgregoru.  Abi sportisti regulāri viens otram velta ”ļoti” jaukus vārdus, bet pagājušās nedēļas vidū īru cīkstonis izaicināja Meivezeru uz boksa cīņu.

“Es nevaru izturēt Makgregoru. Viņš domā, ka var atbraukt uz Ameriku un runāt visu, kas viņam ienāk prātā, bet zini – nekad neraksti čeku, ko nespēj izmaksāt. Viņam jāzina, ja Diaza brāļi nav tie, par kuriem drīkst ņirgāties,” Floidu Meivezeru citē portāls urbanleak.com.

Pēc Neita Diaza negaidītā panākuma pār Konoru Makgregoru Meivezers amerikāņu cīkstonim uzdāvināja somu, kurā bija miljons ASV dolāru skaidrā naudā.

FOTO: Diazs sensacionāli pieveic Makgregoru

“Smieklīgi, ka diviem galvenajiem cilvēkiem, kuri runā s**us, Rondai Rouzijai un Konoram Makgregoram, abiem pēdējās cīņās aizvēra mutes. Kopš šodienas katrs, kurš uzvarēs šos divus, no manis prēmijā saņems vienu miljonu ASV dolāru, vienkārši tāpēc, ka es neciešu tos divus jākļ**.”

0 Komentāru