Miljoniem skatījumu! Medicīnas darbinieki izveido video ar Šakiras dziesmas vārdiem, megazvaigzne to ievieto savā instagramā

Pievienot komentāru
Miljoniem skatījumu! Medicīnas darbinieki izveido video ar Šakiras dziesmas vārdiem, megazvaigzne to ievieto savā instagramā
INSTAGRAM

Medicīnas darbinieki izveidojuši video ar “Barcelona” aizsarga Žerāra Pikē dzīvesbiedres un vienlaicīgi skatuves megazvaigznes Šakiras dziesmas “Waka Waka” vārdiem.

Varbūt video neiegūtu tik lielu ievērību, bet Šakira to ievietojusi savā instagrama kontā, kuram ir vairāk kā 66 miljoni sekotāju.

Pirms desmit gadiem “Waka Waka” bija FIFA Pasaules kausa izcīņas oficālā dziesma. Turnīrs toreiz notika Dienvidāfrikā, un dziesmas otrais nosaukums ir “This Time for Africa”.

“Tu esi labs karavīrs / Kurš izvēlas pats savas cīņas / Notrauc putekļus un tiec atpakaļ seglos / Tu esi priekšējā līnijā / Ikviens skatās uz tevi / Tu zini, ka tas ir nopietni un nekas vēl nav beidzies /  Tu izjūti spiedienu / Bet tas tev ir pa spēkam / Tici / Celies, kad tu esi nokritis / Celies, ja tu esi nokritis!”

Šie ir vārdi, kuri dakteru, māsu, citu medicīnas darbinieku acīm liek mirdzēt. Vārdi, kas dod spēku palīdzēt visai pasaulei ar neganto vīrusu.

“Šie video ir vienkārši neticami, un es esmu ļoti pagodināta, ka mana dziesma, kas tagad kļuvusi arī par jūsu dziesmu, var būt tik pacilājoša šajos grūtajos laikos. Paldies jums, priekšējās līnijas varoņi par visu, ko darāt!”, raksta aizkustinātā Šakira.