Komentāri

”Manchester United” fana Džeimsa Brūsa Lī trīsgadīgā meitiņa iemācījusies nosaukt visus komandas spēlētājus. Ar nelielu tēta palīdzību meitenīte mīlīgi tika galā ar grūto uzdevumu.

”Manchester United” vienība ir ļoti starptautiska, tāpēc meitenītei nācās iegaumēt sarežģītu uzvārdus. Entonijs Marsiāls, Huans Mata, Dāvids De Heja, Pols Pogbā, Markuss Rešfords un citi. Tikai trīs gadus jaunās meitenītes veikums izpelnījās plašu rezonansi Lielbritānijas medijos, tētim saņemot neskaitāmus zvanus un apsveikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: trīsgadīgā fane darbībā

Fans izpelnījies arī ”United” spēlētāja Huana Matas uzmanību

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl