Miks Šūmahers uzaicina Dirku Novicki atkal organizēt labdarības futbola maču Mihaela Šūmahera fonda atbalstam

0 Komentāru
Miks Šūmahers uzaicina Dirku Novicki atkal organizēt labdarības futbola maču Mihaela Šūmahera fonda atbalstam
SIPA/SCANPIX

Leģendārā F1 pilota Mihaela Šūmahera ģimene un draugi izveidotajā “Keep Fighting MS” labdarības fondā ar vācu sporta zvaigžņu atbalstu veido organizāciju, kurā atbalsta cilvēkus, kas pārcieš lielas grūtības, kā arī vāc ziedojumus smagi slimu cilvēku un viņu ģimeņu atbalstam.

Mihaela Šūmahera dēls – uzlecošā superzvaigzne Miks Šūmahers izaicinājis tikko profesionālo karjeru beigušo NBA zvaigzni Dirku Novicki, atkal palīdzēt organizēt labdarības futbola maču “Champions For Charity”, kurā tiktos vācu sporta superzvaigznes un Mihaela Šūmahera draugi.

Iepriekšējos gados futbola laukumā tikās divas komadas – viena sastāvēja no Formula 1 braucējiem, tehniskajiem darbiniekiem, dažādu citu sporta veidu atlētiem, slavenībām, līdzjutējiem un otra bija Dirka Novicka zvaigžņu komanda.

Pasākums apvieno dažādu sporta veidu pārstāvjus un viņu līdzjutējus labdarības nolūkā, lai palīdzētu Mihaela Šūmahera ģimenei un citiem cilvēkiem, kuriem ir vajadzīgs atbalsts grūtos brīžos.

“Champions For Charity” futbola spēles ideja radās, jo pats Šūmahers vienmēr bijis liels futbola fans un pirms nelaimes gadījuma pats labprāt spēlēja futbolu.

Aizraujošajā labdarības spēlē ir piedalījušās tādas motoru sporta pasaules zvaigznes kā Sebastians Fetels, Felipe Masa, Mikka Hakkinens, Niko Rosbergs un citi, kā arī Dirka Novicka zvaigžņu komandu ar futbolista Lukaša Podoļska, Sebastiana Kēla, Miroslava Klozes un citu pasaulslavenu atlētu dalību.

Leģendārā F1 pilota dēls Miks Šūmahers aktīvi iesaistās labdarības organizācijā un atkal izaicina NBA zvaigzni Dirku Novicki, lai kopīgi organizētu labdarības futbola maču. Par pasākuma norises laiku un vietu vēl tiks precizēts un jaunais autosporta talants aicina visiem sekot līdzi informācijai par gaidāmo maču.

Video no labdarības mača 2017.gada jūlijā.

0 Komentāru