Mesi mazie dēliņi dungo tētim uzmundrinošu dziesmu

Futbola zvaigznes Lionela Mesi mazie dēliņi pirms tēta gaidāmās pārbaudes spēles nodungoja īpaši veltītu uzmundrinošu dziesmiņu, lai slavenais tētis gūst vārtus un iepriecina visus Argentīnas futbola fanus.

Mazajiem dziedoņiem tas izdevās! Trīs vārtus gūstot komandas spožākajai zvaigznei Lionelam Mesi, Argentīnas futbola izlase otrdien pārbaudes spēlē Buenosairesā ar 4:0 (1:0) pārspēja Haiti valstsvienību.

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

Mesi mača rezultātu atklāja jau 17.minūtē, kad realizēja 11 metru soda sitienu. Tāpat viņš ar diviem precīziem sitieniem atzīmējās otrā puslaika pirmajā pusē, abās situācijās palikdams nepieskatīts soda laukumā.

Punktu argentīniešu uzvarai pielika Serhio Agvero, kurš 69.minūtē pēc Mesi piespēles panāca 4:0.

“Vairāk par pārliecinošo rezultātu bija svarīgi parādīt faniem, ka uz Krieviju dodamies ar cerībām. Nevaram sevi uzskatīt par favorītiem, jo bija smags kvalifikācijas cikls, bet trenējamies un laukumā no sevis atdosim visu,” pēc uzvaras pauda Mesi.