Komentāri
Melnā strīpa Entonija dzīvē turpinās! Pēc basketbolista sānsoļa sieva nolemj dzīvot atsevišķi
Foto: AP/ SCANPIX

Pēc ”mīlas” skandāla, kurā tika iejaukts Ņujorkas ”Knicks” basketbolists Karmelo Entonijs ar kādu dejotāju, viņa sieva ir nolēmusi padzīvot atsevišķi, jo ir zaudējusi uzticību savam vīram.

Jau tika ziņots, ka Karmelo Entonijs ar sievu ir precējušies kopš 2010. gada un audzina 10 gadus vecu dēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau tika ziņots, kā ”uzpeldēja” informācija par Ņujorkas ”Knicks” spēlētāja Karmelo Entonija mīlas afēru ar kādu sievieti, kura apgalvo, ka ir stāvoklī un gaida basketbolista bērnu.

Kā tika vēstīts portālā ”tmz.com”, Entonija mīļākā ir dejotāja, kura strādā Ņujorkas džentlmeņu klubā. Sieviete apgalvo, ka ir gandrīz septītajā grūtniecības mēnesī. Gaidāmā bērniņa tēvam dejotāja ir paziņojusi, ka sagaida no viņa finansiālu atbalstu un vēlas, lai visus medicīnas izdevumus, kas saistās ar grūtniecību, apmaksā basketbolists.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl