Komentāri
Melnā strīpa Entonija dzīvē turpinās! Pēc basketbolista sānsoļa sieva nolemj dzīvot atsevišķi
Foto: AP/ SCANPIX

Pēc ”mīlas” skandāla, kurā tika iejaukts Ņujorkas ”Knicks” basketbolists Karmelo Entonijs ar kādu dejotāju, viņa sieva ir nolēmusi padzīvot atsevišķi, jo ir zaudējusi uzticību savam vīram.

Jau tika ziņots, ka Karmelo Entonijs ar sievu ir precējušies kopš 2010. gada un audzina 10 gadus vecu dēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau tika ziņots, kā ”uzpeldēja” informācija par Ņujorkas ”Knicks” spēlētāja Karmelo Entonija mīlas afēru ar kādu sievieti, kura apgalvo, ka ir stāvoklī un gaida basketbolista bērnu.

Kā tika vēstīts portālā ”tmz.com”, Entonija mīļākā ir dejotāja, kura strādā Ņujorkas džentlmeņu klubā. Sieviete apgalvo, ka ir gandrīz septītajā grūtniecības mēnesī. Gaidāmā bērniņa tēvam dejotāja ir paziņojusi, ka sagaida no viņa finansiālu atbalstu un vēlas, lai visus medicīnas izdevumus, kas saistās ar grūtniecību, apmaksā basketbolists.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl