Melīgajam Lohtem TV šova laikā centušies uzbrukt divi pret viņu noskaņoti vīrieši

0 Komentāru
Melīgajam Lohtem TV šova laikā centušies uzbrukt divi pret viņu noskaņoti vīrieši
Foto: USA TODAY SPORTS/ SCANPIX ()

Melos pieķertajai ASV peldēšanas zvaigznei Raienam Lohtem pirmdien TV šova Dejo ar zvaigzni laikā centušies uzbrukt divi pret viņu naidīgi noskaņoti vīrieši, kuri tika aizturēti.

Jau ziņots, ka Lohte par izdomāto laupīšanu Riodežaneiro olimpisko spēļu laikā dzimtenē kritis publiskā nežēlastībā. Lohte par izdomāto laupīšanas stāstu ir saņēmis desmit mēnešu diskvalifikāciju no ASV Olimpiskās komitejas un Peldēšanas federācijas.

Pirmdien TV šova tiešraides laikā pēc Lohtes priekšnesuma ar profesionālo dejotāju Šerilu Burku, kad abi klausījās tiesnešu vērtējumu par izpildīto fokstrotu, uz skatuves izskrēja divi vīrieši, kuriem mugurā bija T krekli ar pret peldētāju vērstu uzrakstu. Vīrieši centās tikt pie Lohtes, taču abus aizturēja apsardze.

Vēlāk uzbrucēji tika nogādāti Losandželosas policijā.

Video

Tāpat no TV studijas, kurā notika šova filmēšana, tika izraidītas vairākas skatītājas, kuras veltīja skaļus Lohtem neglaimojošus saukļus. Sievietes norādīja, ka Lohtem nav vietas šajā šovā.

“Šobrīd man galvā ir dažādas domas. Mazliet sāp cilvēku attieksme, taču šovā piedalos, jo vēlos izdarīt kaut ko ārpus savas komforta zonas,” pēc šova sacīja Lohte.

0 Komentāru