Komentāri
Mazā fane aicina Porziņģa komandas biedru uz randiņu pēc 14 gadiem
Foto: AFP/ SCANPIX/ instagram.com/nba

Pirmdien, Ņujorkā ”Madison Square Garden” pēc aizvadītās NBA pirmssezonas spēles starp Ņujorkas ”Knicks” un Hjūstonas ”Rockets”, Porziņģa komandas biedrs Villijs Ernangomezs nofotogrāfējās kopā ar savu mazo līdzjutēju, kura aicināja basketbolistu uz randiņu.

Mazā līdzjutēja spēles laikā rokās turēja plakātu uz kura bija rakstīts :” Villij, vai nāksi ar mani uz randiņu pēc 14 gadiem?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

❤️🏀 #ThisIsWhyWePlay

A post shared by NBA (@nba) on

Spēlētājs nespēja noignorēt mazās fanes uzmanības centienus un labprāt pēc spēles nobildējās kopīgā foto.

Jau ziņots, ka pirmdien Ņujorkas “Knicks” komanda zaudēja arī savā ceturtajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē Hjūstonas ”Rockets” komandai.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl