“Man šķiet, ka es sastiepu gūžas locītavu” – Novickis labdarības mačā izpilda soda sitienu pret MLS komandas talismanu

Pievienot komentāru
“Man šķiet, ka es sastiepu gūžas locītavu” – Novickis labdarības mačā izpilda soda sitienu pret MLS komandas talismanu
INSTAGRAM

NBA leģenda Dirks Novickis pēc profesionālā basketbolista karjeras beigām vēl vairāk pievērsis uzmanību labdarībai, kopā ar savu labdarības fondu piedaloties dažādos sporta pasākumos un aktivitātēs.

Zināms, ka Novickis ir kaislīgs futbola līdzjutējs un arī viņam pašam labpatīk kādreiz uzspēlēt futbolu.

Vakar Dalasā norisinājās ASV augstākās futbola līgas mačs starp FC “Dallas” un Ņujorkas “Red Bulls” komandām.

Īpaši svarīgs viesis šajā mačā bija leģendārais basketbolists Novickis, jo visi ienākumi no pārdotajām mača biļetēm tiks novirzīti Novicka dibinātajam labdarības fondam, kurā tiek atbalstīti bērni, vēršot uzmanību uz palīdzību smagi slimu bērnu ārstēšanai, kā arī bērnu izglītībai un sportisko aktivitāšu nodrošināšanai, talantu pilnveidošanai.

Vakar Novickim spēles pārtraukumā bija tas gods izpildīt soda sitienu, kad vārtus sargāja Dalasas futbola kluba talismans. Leģendārais basketbolists pēc izpildītā sitiena pajokoja: “Man šķiet, ka es sastiepu gūžas locītavu”.

Novickis ir Dalasas sporta leģenda un iemīļots sportists visu sporta veidu vidū, tāpēc līdzjutēji atzinīgi vērtē basketbola leģendas ieguldījumu Dalasas iedzīvotāju labklājības uzlabošanā.

Novickis piedalījās arī īpašajā futbola kluba šalles uzlikšanas ceremonijā pie viena no ASV augstākās futbola līgas dibinātāju Lamāra Hunta statujas Dalasā.

 

View this post on Instagram

 

What a legend. Thank you, 4️⃣1️⃣❗️ #FCDvRBNY #DTID

A post shared by FC Dallas (@fcdallas) on