Makgregors par boksa zvaigzni Meivezeru: Viņam ir bail no manis

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
Makgregors par boksa zvaigzni Meivezeru: Viņam ir bail no manis
Foto: AFP/SCANPIX

Skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors intervijā portālam MMAMania.com uzsvēris, ka vienam no pasaules labākajiem bokseriem Floidam Meivezeram ir bailes ringā tikties ar UFC zvaigzni.

“Floids baidās cīnīties MMA stilā, viņš to nevēlas darīt. Meiverzers vēlas boksa maču un esmu jau teicis: “nav problēmu!”.” Vēl Makgregors sacīja, ka viens no šķēršļiem ir abu sportistu milzīgā vēlme nopelnīt. Tomēr intervijas beigās īrs piebilda, ka šobrīd tās ir tikai plikas runas: “Floids vēlas cīņu ar īpašiem noteikumiem. Bet man nav vajadzīgi noteikumi, esmu atvērts visam!  Skatīsimies, kas notiks tālāk, šobrīd tās ir tikai runas.”

Makgregors, kuram šobrīd ir tikai 28 gadi, vēlas cīnīties ar Meivezeru, kurš februārī svinēs jau savu 40. dzimšanas dienu. Turklāt pazīstamais amerikāņu bokseris savu pēdējo cīņu aizvadīja 2015. gada septembrī, savukārt Makgregoram ir regulārāka cīņu prakse.

VIDEO: Meivezers nenoliedz iespējamo dueli ar Makgregoru

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl