Makgregors par boksa zvaigzni Meivezeru: Viņam ir bail no manis

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
Makgregors par boksa zvaigzni Meivezeru: Viņam ir bail no manis
Foto: AFP/SCANPIX

Skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors intervijā portālam MMAMania.com uzsvēris, ka vienam no pasaules labākajiem bokseriem Floidam Meivezeram ir bailes ringā tikties ar UFC zvaigzni.

“Floids baidās cīnīties MMA stilā, viņš to nevēlas darīt. Meiverzers vēlas boksa maču un esmu jau teicis: “nav problēmu!”.” Vēl Makgregors sacīja, ka viens no šķēršļiem ir abu sportistu milzīgā vēlme nopelnīt. Tomēr intervijas beigās īrs piebilda, ka šobrīd tās ir tikai plikas runas: “Floids vēlas cīņu ar īpašiem noteikumiem. Bet man nav vajadzīgi noteikumi, esmu atvērts visam!  Skatīsimies, kas notiks tālāk, šobrīd tās ir tikai runas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Makgregors, kuram šobrīd ir tikai 28 gadi, vēlas cīnīties ar Meivezeru, kurš februārī svinēs jau savu 40. dzimšanas dienu. Turklāt pazīstamais amerikāņu bokseris savu pēdējo cīņu aizvadīja 2015. gada septembrī, savukārt Makgregoram ir regulārāka cīņu prakse.

VIDEO: Meivezers nenoliedz iespējamo dueli ar Makgregoru

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl