Mairis Briedis turpmāk braukās ar glaunu ”Porsche” auto

1 komentārs
Mairis Briedis turpmāk braukās ar glaunu ”Porsche” auto
Publicitātes foto

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis uzsācis sadarbību ar ”Porsche” pārstāvi Latvijā SIA “Baltijas sporta auto” un lietošanā saņēmis jauno un jaudīgo ”Porsche Cayenne Coupé”. Šis spēkrats ir īpašs ar to, ka tas ir pirmais sporta auto starp apvidus klases automašīnām.

“”Porsche” ir kaislīgs sporta atbalstītājs visā pasaulē, tostarp Latvijā. Šobrīd ir īpaši liels prieks, jo mūsu pulkam pievienojies viens no spēcīgākajiem latviešu atlētiem Mairis Briedis, kura cīņām ringā seko visa Latvijas tauta. Viņa rīcībā nododam jauno “Porsche Cayenne Coupé” automašīnu. Līdzīgi kā Mairis ilgu laiku pavadījis treniņos, arī ”Porsche Cayenne Coupé” ārējais veidols slīpēts gadu no gada, lai radītu pasaulē pirmo apvidus sporta auto,” pasniedzot Briedim auto atslēgas, teica SIA “Baltijas sporta auto” vadītājs Ivars Norvelis.

Savukārt Briedis ”Porsche” automobiļos un boksā saredz kopsakarības. ”Bokss ir sporta veids, kurā dominē adrenalīns, spēks un taktika. Tieši tāpat ir ar ”Porsche” – šo spēkratu veiktspēja sniedz gandarījumu ikvienam adrenalīna meklētājam. Šī zīmola automašīnas man vienmēr patikušas savu dizaina un jaudas dēļ.”

Briedis lietošanā saņēmis ”Porsche Cayenne Coupé” pilnpiedziņas automašīnu, kas aprīkota ar 6 cilindru V veida motoru ar turbokompresoru. Dzinēja darba tilpums ir 3,0 litri, maksimālā jauda – 250 kW (340 ZS), kamēr maksimālais griezes moments ir 450 Nm. Spēkrats ātrumu līdz 100 km/h spēj uzņemt 6,0 sekundēs, un tā maksimālais ātrums ir 243 km/h. Auto ir metāliski baltā krāsā ar melnas krāsas ādas salonu. Automašīna aprīkota ar ”Bose” visaptverošo skaņas sistēmu, ”Sport Chrono” pakotni, ”LED Matrix” priekšējiem lukturiem ar ”Porsche” Plus dinamisko gaismas sistēmu, 21 collu ”RS Spyder Design” diskiem ar arku paplatinājumiem eksterjera krāsā un citām papildfunkcijām. Automobiļa kombinētais degvielas patēriņš ir 9,4 l/100 km, kamēr kombinētā CO2 izplūde ir 215 g/km.

Jaunā “Porsche Cayenne Coupé” sevī iemieso īpaši augstas veiktspējas apvidus automašīnu, bet, pateicoties tikai ”Porsche” raksturīgajām formām, spēkrats savu līdzinieku vidū tiek uzskatīts par atlētu.

”Porsche Cayenne Coupé” cena ir no 84 458 eiro.

Mairis Briedis ir Latvijas labākais bokseris. 2014. gadā sportists saņēma Eiropas Gada cilvēka Latvijā apbalvojumu, savukārt 2017.gada aprīlī viņš kļuva par pirmo Latvijas bokseri, kurš ieguvis pasaules čempiona jostu, to paveicot prestižākajā Pasaules Boksa padomes versijā smagajā svarā. Šobrīd Brieža īpašumā ir Pasaules Boksa organizācijas čempiona josta.

Briedis šobrīd ir iekļuvis Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas finālā. Tajā viņš cīnīsies ar kubieti Junieru Dortikosu, kuram pieder Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona josta. Abi bokseri šajā cīņā spēkosies arī par prestižo WBC jostu.