Komentāri
Liepājas basketbolisti izdomājuši oriģinālu Valentīna dienas apsveikumu!
Foto: TWITTER/LIEPĀJA/TRIOBET

Liepāja/Triobet basketbola komandas treneri un spēlētāji izdomājuši oriģinālu veidu, kā apsveikt visu Valentīna dienā! Liepājnieki Olimpiskā centra tribīnēs apsēdušies, izveidojot sirdi!

Ar komandas galveno treneri Uvi Helmani priekšgalā basketbolisti apsēdušies Olimpiskā centra tribīnēs un arī liepājnieku rokas veido 18 mazākas sirdis. ”Mīlestība – tas ir viss! Tas ir brīnums un reizē pats dabiskākais, kas var būt. /Ē. M. Remarks/ Dzīvosim mīlestībā! Skaistiem mirkļiem bagātu un mīlestības pilnu Valentīndienu!” – tāds ir Liepāja/Triobet apsveikums komandas Instagram, Twitter un Facebook kontos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī Skaties.lv pievienojas liepājniekiem un vēl mīlestības pilnu Valntīna dienu!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl