Komentāri
Liepāja mīl Porziņģi! Jaunieši sarūpē basketbolistam sirsnīgu pārsteigumu
Foto: Edgars Pohevics / EdgarsFoto.lv

Piektdien, 22. septembrī, visā Latvijā noris Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā ”Olimpiskā diena 2017”. Aktīvi šo dienu aizvada arī Liepājā. Liepājas jaunatne bija sarūpējusi sirsnīgu pārsteigumu pilsētas patriotam Kristapam Porziņģim – pateicību par visiem labajiem darbiem, kurus Kristaps darījis pilsētas labā.

Liepājas Olimpiskā centra stadionā ”Daugava” uz kopīgām āra aktivitātēm pulcējās kupls skaits skolēnu, audzēkņu, kuri sarūpēja latviešu basketbolistam sirsnīgu pateicību – plakātu, uz kura rakstīts: ”Paldies, Kristap! Liepāja Tevi ļoti mīl! Lepojamies!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl