Komentāri
Liepāja mīl Porziņģi! Jaunieši sarūpē basketbolistam sirsnīgu pārsteigumu
Foto: Edgars Pohevics / EdgarsFoto.lv

Piektdien, 22. septembrī, visā Latvijā noris Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā ”Olimpiskā diena 2017”. Aktīvi šo dienu aizvada arī Liepājā. Liepājas jaunatne bija sarūpējusi sirsnīgu pārsteigumu pilsētas patriotam Kristapam Porziņģim – pateicību par visiem labajiem darbiem, kurus Kristaps darījis pilsētas labā.

Liepājas Olimpiskā centra stadionā ”Daugava” uz kopīgām āra aktivitātēm pulcējās kupls skaits skolēnu, audzēkņu, kuri sarūpēja latviešu basketbolistam sirsnīgu pateicību – plakātu, uz kura rakstīts: ”Paldies, Kristap! Liepāja Tevi ļoti mīl! Lepojamies!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl