Leģendārais futbola vārtsargs Čehs paraksta līgumu ar Anglijas hokeja līgas klubu

0 Komentāru
Leģendārais futbola vārtsargs Čehs paraksta līgumu ar Anglijas hokeja līgas klubu
TWITTER

Negaidītu pārsteigumu sporta faniem sagādājis leģendārais “Chelsea” un “Arsenal” vārtsargs Petrs Čehs, kurš nolēmis pievērsties hokejam.

37 gadus vecais sportists, kurš pēc pagājušās sezonas beigām noslēdza futbolista karjeru, parakstījis līgumu ar Anglijas Nacionālās hokeja līgas otrās divīzijas (NIHL 2) klubu Gilfordas “Phoenix”. Paredzams, ka debiju komandas sastāvā Čehs piedzīvos piektdien.

Kā zināms, Čehs jau augustā aizvadīja treniņus kopā ar komandu. 

“Esmu sajūsmā par iespēju spēlēt “Pheonix” un iegūt spēles pieredzi. Pēc 20 gadiem profesionālā futbolā šī būs lieliska iespēja spēlēt spēli, kuru man patika skatīties un spēlēt bērnībā, ” atzīst leģendārais vārtsargs.

“Daudzi domā, ka esmu mainījis savu darbu, ” vēlāk savā “Twitter” kontā raksta Čehs. “Nē, es nemainu. Par laimi “Chelsea” padomnieka loma tehniskajos un snieguma jautājumos netraucē man brīvajā laikā spēlēt spēli, ko esmu mīlējis kopš bērnības.”

Pēc karjeras starta Čehijā un Francijā, futbolists 2004.gadā pievienojās Anglijas premjerlīgas klubam Londonas “Chelsea”, kura sastāvā 11 sezonu laikā aizvadīja 333 spēles. 2015.gadā vārtsargs pievienojās Londonas “Arsenal”, pēc četrām sezonām un 110 mačiem noslēdzot karjeru.

0 Komentāru