Laura Ikauniece-Admidiņa publicē pikantu bildi

1 komentārs
Laura Ikauniece-Admidiņa publicē pikantu bildi
Vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa ar saņemto Triju Zvaigžņu ordeni par augstiem sasniegumiem sportā un Latvijas vārda popularizēšanu pasaulē valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanas svinīgajā ceremonijā Rīgas pilī. (Foto: Ieva Čīka / LETA)

Skaistā latviešu vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa savā ”Instagram” kontā publicējusi visai juteklisku un pikantu fotogrāfiju. Tajā sportiste bauda mieru Spa peldbaseinā.

Latviešu sportiste augusta sākumā, PČ vieglatlētikas laikā, 100 metru barjerskrējienā aizķēra piekto barjeru un atlikušo posmu veica ar sāpēs saviebtu seju, finišēdama pēc 13,71 sekundes un krietni atpaliekot no sava šīs sezonas labākā rezultātā, kas ir 13,10 sekundes. Ikauniece-Admidiņa atklāja, ka viņa savilkusi kājas muskuli un pēcāk no sacensībām izstājās.Šobrīd Ikauniece-Admidiņa iziet rehabilitācijas procesu, baudot Spa procedūras.

Foto: Ikauniece-Admidiņa peldbaseinā

|Dont focus on the pain. Focus on the lesson and you will continue to grow| 💜#heptalaura #kallasmanagement #enjoylife #lovelife

A post shared by Laura Ikauniece-Admidiņa (@laura_ikauniece) on

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!