Komentāri

Pagājušās nedēļas ceturtdienā par virtuozākā brīvrunātāja titulu sacentās Latvijas hiphopa un repa jaudīgākie pārstāvji, kuru vidū jau zināmi vārdi, kā arī uzlecošās zvaigznes. Šīs sacensības īpašas ar to, ka to laikā dalībniekiem aizliegts savos tekstos izmantot necenzētus vārdus. Sacensību žūrijā bija ļoti zināmas un kolorītas personas: Ozols, Arstarulsmirus un Ansis Kolmanis.

Brīvrunu batlā Štuka par bazaru piedalījās astoņi dalībnieki no visas Latvijas, tostarp pagājušā gada uzvarētājs un paša pirmā Ghetto Brīvrunu batla vadītājs Edavārdi, kurš zināms ikvienam latviešu repa mīļotājam, tāpat arī 2013. gada uzvarētājs Stobrs, kurš izpelnījies pasākuma apmeklētāju lielas simpātijas. Ar viņiem spēkiem mērosies vairākkārtējs brīvrunu batla un bītboksa batla dalībnieks, repa analizētājs Abra, vietējais Grīziņkalna puika Reiss, kas ir aktīvs dalībnieks dažādos batlos, Lauris Krauklis, kurš, lai dabūtu naudu, iet uz darbu, bet lai dabūtu baudu – iet repot, gados jaunais cesonis Kažoks, kurš repo jau no astotās klases, kā arī Sezams, kurš tekstus neraksta un pats uzskata, ka līdz repam ir tālu, tomēr viņš ir pārsteidzis ar savām brīvrunas prasmēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: lieliskās repa divkaujas Grīziņkalnā

Spēcīgos dalībniekus vērtēja nopietna žūrija: reperis, bītmeikers, hiphopa producents un viens no Dirty Deal Audio pārstāvjiem Ansis Kolmanis, ilggadējs Ghetto Brīvrunu batla žūrijas dalībnieks Ģirts Rozentāls, kurš plašāk zināms kā Ozols, un viens no Latvijā pazīstamākajiem māksliniekiem un producentiem Arstarulsmirus, par kura repošanas prasmēm pārliecinājās daudzi, kad viņš vēl bija pazīstams kā skatuves mākslinieks Gustavo.

VIDEO: labāko brīvrunātāju duelis sacensību finālā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl