Komentāri
Latvijas motokrosa zvaigzne Pauls Jonass demonstrē jauno matu griezumu
Foto : instagram.com/valtersjonass/ F64

Latvijas motokrosa zvaigzne Pauls Jonass, kurš septembrī  tika kronēts par pasaules čempionu MX2 klasē, pārrakstot Latvijas motokrosa vēsturi, savos sociālajos tīklos padalījās ar bildi, kurā redzams jauns matu griezumu.

Nākamā sezona Jonasam būs pēdējā pasaules čempionāta MX2 klasē, bet pēc tam viņam būs jāpāriet uz prestižāko MXGP. Taču, kamēr talantīgais sportists izbauda brīvbrīžus, viņš labprāt iepriecina savus sociālo tīklu sekotājus ar jaunām bildēm. Lūk, foto, kurā Jonass demonstrē savu jauno matu griezumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

https://www.instagram.com/p/BaMAf7jHYNn/?hl=en&taken-by=paulsjonass41

Līdz šim pasaules čempionātos motokrosā latvieši titulus bija izcīnījuši vien blakusvāģu sacensībās, kur savulaik dominēja Kristers Serģis un Artis Rasmanis, kuriem izdevās piecas reizes kāpt uz pjedestāla augstākā pakāpiena. Tāpat blakusvāģu sacensībās trīskārtējs planētas čempions ir kantētājs Kaspars Stupelis, bet reizi pie zelta tika arī Kaspars Liepiņš.

Foto: Pauls Jonass MX GP Kataras posmā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl