Komentāri
Latvijas motokrosa zvaigzne Pauls Jonass demonstrē jauno matu griezumu
Foto : instagram.com/valtersjonass/ F64

Latvijas motokrosa zvaigzne Pauls Jonass, kurš septembrī  tika kronēts par pasaules čempionu MX2 klasē, pārrakstot Latvijas motokrosa vēsturi, savos sociālajos tīklos padalījās ar bildi, kurā redzams jauns matu griezumu.

Nākamā sezona Jonasam būs pēdējā pasaules čempionāta MX2 klasē, bet pēc tam viņam būs jāpāriet uz prestižāko MXGP. Taču, kamēr talantīgais sportists izbauda brīvbrīžus, viņš labprāt iepriecina savus sociālo tīklu sekotājus ar jaunām bildēm. Lūk, foto, kurā Jonass demonstrē savu jauno matu griezumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

https://www.instagram.com/p/BaMAf7jHYNn/?hl=en&taken-by=paulsjonass41

Līdz šim pasaules čempionātos motokrosā latvieši titulus bija izcīnījuši vien blakusvāģu sacensībās, kur savulaik dominēja Kristers Serģis un Artis Rasmanis, kuriem izdevās piecas reizes kāpt uz pjedestāla augstākā pakāpiena. Tāpat blakusvāģu sacensībās trīskārtējs planētas čempions ir kantētājs Kaspars Stupelis, bet reizi pie zelta tika arī Kaspars Liepiņš.

Foto: Pauls Jonass MX GP Kataras posmā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl