Komentāri
Latviešu karikatūrists gaumīgi ”iesmej” par Porziņģa brāļu netikšanu ASV
Porziņģu brāļi - Jānis, Kristaps un Mārtiņš. (Foto: Zane Bitere / LETA)

Latviešu karikatūrists Gatis Šļūku gaumīgi pasmējies par Kristapa Porziņģu brāļu netikšanu ASV. Jau vēstījām, ka jaunās Trampa politikas dēļ aizkavējusies Mārtiņa un Jāņa Porziņģu vīzu izsniegšana.

“Viens pats mājās” – tā radušos situāciju nosauc Gatis Šļūka, jo patiesi liepājnieks šobrīd Ņujorkā atrodas vienatnē. Jānis ir Kristapa aģents, kamēr Mārtiņš – menedžeris. Tāpat viņi visi Ņujorkā dzīvo vienuviet un viņu attiecības ir tuvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ceru, ka brāļu vīzas tiks apstiprinātas. Domāju, tas notiks, lai gan tagad tas aizņem krietni vairāk laika nekā parasti,” izteicies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Kristaps Porziņģis.

Foto: latviešu karikatūrists gaumīgi ”iesmej” par Porziņģa brāļu netikšanu ASV

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl