Latvieši var! Futbola klubs “Metta” un Ozols rada skaistu video

Komentāri

Futbola Virslīgas klubs FS “Metta/LU” kopā ar reperi Ozolu (Ģirtu Rozentālu) radījuši iedvesmojošo video ar nosaukumu “METTA iedvesmo sapņot”.

Video atainots futbolista ceļš no pirmās sastapšanās ar futbola bumbu un šā sporta veida iemīlēšanu līdz kļūšanai par sava aroda profesionāli. Futbola īsfilmā caur personas skatupunktu tiek parādīts kā futbols kļūst par ikdienu un nākotnes sapni, kura īstenošanā nozīmīga loma ir ģimenei un izglītībai. Jo tikai ar tuvāko cilvēku atbalstu, neatlaidīgu darbu un personas izaugsmi, ko sniedz izglītošanās ir iespējams īstenot savus sapņus un kļūt par savas nozares augsta līmeņa profesionāli. Un pats svarīgākais, ko futbola skola METTA uzsver ir, ka šos sapņus mums palīdz veidot un īstenot Latvija, arī Latvijā sapņi ir iespējami. Video noslēgumā tās galvenā varoņa acīm nonākam šodienā. Brīdī, kad komandas biedri, uzmundrinot savu partneri, pārtrauc viņu koncentrācijas brīdī pirms gaidāmās spēles, kurai viņš noskaņojas, atskatoties uz savu ceļu pretim sapnim!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Futbola skola METTA dibināta 2006. gada 2. maijā, gadu gaitā kļūstot par vienu no lielākajām Baltijā. Kopš 2012. gada organizācijas virsotne – FK METTA/Latvijas Universitāte startē Latvijas čempionāta augstākajā līgā. Ozols (īstajā vārdā Ģirts Rozentāls) savu mūziķa karjeru uzsāka grupā “Fact”, taču plašāku popularitāti ieguva 2000. gadā, uzsākot solo karjeru. Ozols trīs reizes ir saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu. Video tapis sadarbībā ar “Colortime”.

Lasi vēl