Komentāri

Futbola Virslīgas klubs FS “Metta/LU” kopā ar reperi Ozolu (Ģirtu Rozentālu) radījuši iedvesmojošo video ar nosaukumu “METTA iedvesmo sapņot”.

Video atainots futbolista ceļš no pirmās sastapšanās ar futbola bumbu un šā sporta veida iemīlēšanu līdz kļūšanai par sava aroda profesionāli. Futbola īsfilmā caur personas skatupunktu tiek parādīts kā futbols kļūst par ikdienu un nākotnes sapni, kura īstenošanā nozīmīga loma ir ģimenei un izglītībai. Jo tikai ar tuvāko cilvēku atbalstu, neatlaidīgu darbu un personas izaugsmi, ko sniedz izglītošanās ir iespējams īstenot savus sapņus un kļūt par savas nozares augsta līmeņa profesionāli. Un pats svarīgākais, ko futbola skola METTA uzsver ir, ka šos sapņus mums palīdz veidot un īstenot Latvija, arī Latvijā sapņi ir iespējami. Video noslēgumā tās galvenā varoņa acīm nonākam šodienā. Brīdī, kad komandas biedri, uzmundrinot savu partneri, pārtrauc viņu koncentrācijas brīdī pirms gaidāmās spēles, kurai viņš noskaņojas, atskatoties uz savu ceļu pretim sapnim!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Futbola skola METTA dibināta 2006. gada 2. maijā, gadu gaitā kļūstot par vienu no lielākajām Baltijā. Kopš 2012. gada organizācijas virsotne – FK METTA/Latvijas Universitāte startē Latvijas čempionāta augstākajā līgā. Ozols (īstajā vārdā Ģirts Rozentāls) savu mūziķa karjeru uzsāka grupā “Fact”, taču plašāku popularitāti ieguva 2000. gadā, uzsākot solo karjeru. Ozols trīs reizes ir saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu. Video tapis sadarbībā ar “Colortime”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl