Bruņotā uzbrukumā tiek aplaupīts ‘’Lakers’’ aizsargs Kaldvels-Poups un viņa draugi

0 Komentāru
Bruņotā uzbrukumā tiek aplaupīts ‘’Lakers’’ aizsargs Kaldvels-Poups un viņa draugi
EPA/SCANPIX

Losandželosas ”Lakers” aizsargs Kentaviuss Kaldvels-Poups un viņa draugi tikuši aplaupīti, izmantojot šaujamieročus. Nolaupīto mantu vērtība tiek lēsta 150 000 ASV dolāru apmērā, ziņo mediji.

Aplaupīšana notikusi 17. jūnijā, likumsargiem apgalvojot, ka Kaldvels-Poups atradās savas mājas piebraucamajā ceļā, runājot ar draugiem pulkstens 4.00 no rīta.  Pēc tam piebrauca automašīna, no tās izkāpa trīs vīrieši ar izvilktiem ieročiem un pieprasīja basketbolistu un viņa draugus atdot personīgās mantas.

Starp nozagtajām lietām bija dažādas rotaslietas, “Rolex” pulkstenis un “iPhone”, kuru kopējā vērtība, kā ziņots, sasniedza aptuveni 150 000 USD.

Incidenta laikā Kaldvels-Poups nav cietis. Tiek ziņots, ka Losandželosas policijas departaments joprojām izmeklē šo lietu.

”Lakers” basketbolistam šis mēnesis nav bijis īpaši veiksmīgs, jo iepriekš viņa pārstāvētā komanda izkrita no Nacionālās basketbola asociācijas ”play-off” spēlēm un tagad viņš vēl tiek aplaupīts.

Kaldvels-Poups bija stabils ”Lakers” sākumsastāva spēlētājs, spēlētājs uzsāka visas 67 spēles, kuras viņš aizvadīja regulārās sezonas laikā, vidēji gūstot 9,7 punktus, izcīnot 2,7 atlēkušās bumbas un veicot 1,3 rezultatīvas piespēles, no trīspunktu metiena līnijas metot ar 41 %. Viņam vēl ir spēkā līgums uz vienu sezonu no kopējā trīs gadu līguma, tā kopējā summa ir 40 miljoni ASV dolāru, kuru viņš noslēdza ar Lakers pagājušajā starpsezonā.

0 Komentāru