Komentāri
Labākā Latvijas vieglatlēte demonstrē savu slaido augumu piegulošā peldkostīmā
Foto: LETA/ F64

Latvijas rekordiste septiņcīņā, šā gada labākā valsts vieglatlēte, skaistule un mērķtiecīga sieviete Laura Ikauniece-Admidiņa ievietoja savos sociālajos tīklos bildi, kurā demonstrē savu slaido figūru apburošā peldkostīmā.

Laura Ikauneice-Admidiņa pērn Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīja ceturto vietu un jau otro gadu pēc kārtas tika atzīta kā labākā valsts vieglatlēte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Latvijas septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa sākusi sadarbību ar Igaunijas treneri Andreju Nazarovu, kurš savulaik startējis desmitcīņā, vēsta sportisti pārstāvošā aģentūra Kallas Management.

Ikaunieci-Admidiņu ikdienā menedžē uzņēmums “Kallas Management”, kas ir tieši no Igaunijas, un jau iepriekš viņa sadarbojās arī ar citiem speciālistiem, piemēram, šķēpmešanā sportisti konsultē Jānis Lūsis, Gints Palameiks, augstlēkšanā – cita “Kallas Management” sportiste Airine Palšīte no Lietuvas un kādreizējā Latvijas sportiste Natālija Čakova, bet lodes grūšanā – Guntars Gailītis un Māris Urtāns.

Foto: Laura Ikauniece-Admidiņa Rio olimpiskajās spēlēs

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl