Kuru katru brīdi sirsnīgā Štrombergu ģimenīte kļūs par vecākiem pirmdzimtajam

3 komentāri
Kuru katru brīdi sirsnīgā Štrombergu ģimenīte kļūs par vecākiem pirmdzimtajam
Foto: instagram.com/marisstrombergs

Latviešu talantīgais BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs nu jau teju, teju kļūs par tēti dēliņam. Par to liecina sportista sociālajos tīklos nopublicētās kopīgās bildes ar skaisto sieviņu Natašu, kura jau ir devītajā grūtniecības mēnesī.

Pērnā gada decembrī Latvijas titulētākais BMX riteņbraucējs un divkārtējais olimpisko spēļu čempions BMX riteņbraukšanā vīriešiem Māris Štrombergs savos sociālajos tīklos paziņoja prieka vēsti – ģimenē gaidāms pieaugums, sportists kļūs par tēvu.

Savus atbalstītājus un draugus mīlnieki priecē ar fotogrāfijām, kurās redzams topošās māmiņas grūtnieces vēderiņš.

Sportists savos sociālajos tīklos nopublicēja bildi, kurā redzams kopā ar savu mīļoto, pie bildes pierakstot komentāru: ”Nu, jau kuru katru dienu!”

Foto

Any day now… ?? #Mini81 @natasha_stromberga

A post shared by Maris Strombergs (@marisstrombergs) on

Pagājušā gada oktobrī olimpiskais čempions Māris Štrombergs iestūrēja laulības ostā kopā ar savu skaisto draudzeni Natašu, ar kuru pirms tam bija draudzējies jau piecus gadus.

Simpātiskā Nataša nāk no internacionālas ģimenes. Viņas ģimenē ir filipīniešu, japāņu, havajiešu, īru, dāņu, zviedru un vācu sajaukums. Sportista sievas dzīvesvieta ir Kalifornijas dienvidos esošā pilsēta Murjana, kur savu ikdienu šobrīd pavada pārītis. Lūk, piecas bildes ar apburošo Štromberga sieviņu.

3 komentāri