Komentāri

No 17. jūnija līdz 2. jūlijam Krievijā risinās FIFA Konfederāciju kauss, kurā piedalās astoņas komandas, tostarp arī Portugāles futbola izlase ar slaveno Krištianu Ronaldu. Daudzi uzskata, ka futbolists ir iedomīgs, jo ne vienmēr atrod laiku līdzjutējiem, tomēr zvaigznes rīcība pierādīja pretējo.

16. jūnijā Portugāles futbola izlase pēc vakara treniņa bija devusies uz viesnīcu. Fanu pūlis jau gaidīja futbola zvaigznes, it īpaši Krištianu Ronaldu, jo bija sagatavojuši plakātus ar viņa vārdu. Kaut arī Portugāles izlasei bija aizliegts komunicēt ar līdzjutējiem un dalīt autogrāfus, tomēr Krištianu Ronaldu, līdz ko izkāpa no autobusa, devās tieši pie līdzjutējiem un labprāt dalīja savus parakstus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl