Komentāri

Tikko kā skeletonists Martins Dukurs kārtējo reizi apliecināja savu meistarību, kļūstot par pieckārtējo pasaules čempionu. Viņa vecākajam brālim Tomasam šoreiz pieticīgāks sniegums – 12. vieta, bet nevienam nav ne mazāko šaubu, ka brāļi Dukuri ir Latvijas lepnums!

Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija savos sociālajos tīklos ievietojuši video, kur brāļiem Dukuriem jāatbild uz interesantiem jautājumiem, rādot kartītes ar vārdiem – es vai viņš. Piemēram, uz jautājumu, kurš no brāļiem labāk flirtē – Martins norādīja, ka Tomass, savukārt Tomass, ka Martins. Lai uzzinātu, kurš no brāļiem sliktāk dzied, kuram vairāk pie sirds iet ballītes, kurš ir labāks melis, un daudz ko citu interesantu – noskaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl