Kura no daiļajām fitnesa modelēm patīk tev? Sācies projekts ”Fit Model Latvija 2017”

3 komentāri
Kura no daiļajām fitnesa modelēm patīk tev? Sācies projekts ”Fit Model Latvija 2017”
Foto: IFBB LATVIJA

  Aizvadītajā nedēļas nogalē aizsākās jau devītais Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas un sporta klubu tīkla ”MyFitness” organizētais fitnesa projekts ”Fit Model Latvija 2017”.

Pavasara sezonas projekts ir īpaši nozīmīgs ar to, ka projekta dalībniecēm būs iespēja sevi pierādīt ne tikai ”Fit Model” kategorijā, bet arī IFBB jaunizveidotajā ”Wellness Fitness” nominācijā. 15 mērķtiecīgas sievietes ir uzsākušas 10 nedēļu garu pārmaiņu posmu, kura noslēgumā 23. aprīlī uz ”Studio 69” koncerta zāles skatuves, dalībnieces debitēs Starptautiskajā turnīrā ”Baltic Championships 2017”.

Foto

Dalībnieces turpmāk sagaida piesātināts un aizrautīgs treniņu posms, kā arī treneru konsultācijas visa projekta garumā. Individuālie treneri un pieacinātie citu sporta veidu čempioni  palīdzēs meitenēm pareizi pielāgot slodzi atbilstoši izvirzītajiem mērķiem un ieklausīties savā ķermenī, motivēs meitenes ar savu personīgo pieredzi, tādējādi veicinot kvalitatīvu treniņu procesu un progresu.  Katrai no dalībniecēm ir izvirzīts savs mērķis: viena vēlas iepazīt fitnesa treniņu pamatus un uzsākt aktīvas nodarbības trenažieru zālē, cita vēlas nomest lieko svaru un uzlabot sava ķermeņa proporcijas, vēl kāda cita sagatavoties vasara sezonai, bet vēl kāda cita uzsākt  bikini fitnesa vai fit modeles sportistes gaitas un piedalīties sacensībās. Visas meitenes vieno cīņas gars, kā arī vēlme pierādīt sev, savai ģimenei un apkārtējiem, ka viss neiespējamais ir iespējams. Ka skaistas un formīgas meitenes var būt ne tikai instagramā, bet arī tepat līdzās jebkuram no mums!

Meitenes jau ir aizvadījušas pirmo kopējo projekta treniņa dienu speciāli sarūpētā no NIKE, vienotā sporta apģērbā, kur dalībniecēm ir sastādīta treniņu programma, ar kuru viņas tika iepazīstinātas ievadlekcijā, kā arī, pirmais pārbaudījums – sevis prezentēšana kameras priekšā un fotosesijā. Turpmāko nedēļu garumā meitenes sagaida spēka un izturības grupu treniņi dažādos sporta veidos pie lieliskiem sportistiem, iknedēļas pozēšanas treniņi, ikdienas treniņi Myfitness klubos, kulinārijas šovs restorānā Riverside, kur meitenes gatavos fitnesa vakariņas, ekskluzīva Change Lingerie fotosesija, sievišķīgāka tēla veidošana make up studijā BELKA un daudz citu interesantu aktivitāšu.

Projekta dalībnieču aizraujošajam un grūtajam pārmaiņu ceļojumam 10 nedēļu garumā būs iespējams sekot līdzi un atbalstīt IFBB Latvia Fitness Project Facebook lapā, instagramā, www.skaties.lv  un www.sportacentrs.com, kuros tiks publicētas fotoreportāžas un video materiāli par projekta gaitu.

Projekta organizētājs: Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija).

Projekta atbalstītāji: sporta klubu tīkls MyFitness, Change lingerie, NIKE, Mangaļi, BELKA, Riverside House Riga, CIDO, Sportacentrs.com.

TOP komentāri

  • Fit all the time
    0 0 0

    Fit all the time

    kas ar Tevi notiek,Kristīne Brokāne?tajā vietā, lai ietu uztaisīt analīzes lai glābtu savu sačakarēto vielmaiņu, atkal ej bojāt veselību vēl vairāk....un pēc tam Tev būs nevis 20 lieki kg bet 40smit..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl