Krievijā aizvadītas aizraujošas traktoru sacensības

Komentāri

Svētdien Krievijas pilsētā Rostovā aizvadītas spraigas sacensības. Labākie piloti sacentās braukšanā ar traktoru. Iespaidīgās un aizraujošās sacensības klātienē noskatījies aptuveni 15 tūkstošu interesentu.

Šķēršļiem bagātajā un deviņus kilometrus garajā trasē sacentās 28 drosmīgākie piloti. Dubļi, smiltis, sienas kaudzes un pat uguns liesmas bija jāpārvar traktoristiem. Braucējiem bija jāiztur aptuveni piecas stundas karstajā dienā, un sacensībās bija arī viena iespaidīga avārija. Viens no traktoriem apgāzās, par laimi, tās vadītājam traumas nepiedzīvojot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: traktoru sacensības Krievijā

Foto: Iespaidīgākie sacensību fotomirkļi

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl