Komentāri
Kopā gan priekos, gan bēdās – UFC zvaigznes un viņa draudzenes skaistais mīlas stāsts
Foto: instagram.com/deedevlin1

UFC zvaigzne un īru sportists Konors Makgregors var būt ļoti laimīgs puisis, jo jau astoņus gadus viņa draudzene ir Dī Devlina. Pāris šo gadu laikā pabijis kopā gan priekos, gan bēdās. Pāra skaistajam mīlas stāstam pamatā ir tas, ka arī Dī ir īriete, turklāt allaž bijusi blakus Konoram pirms viņš kļuva par zvaigzni.

28 gadus vecais sportists The Irish Mirror laikrakstam sacīja: “Dī visus šos gadus ir ļoti smagi strādājusi kopā ar mani. Viņa man atradās līdzās, kad biju absolūti nekas.” Gada sākumā UFC zvaigzne atklāja, ka kopā ar draudzeni ir jau astoņus gadus: “Šobrīd esam kopā jau astoņus gadus. Pajautājiet Dī, viņa jums pateiks precīzus datumus. Esam kopā jau ilgu laiku. Viņa vienmēr bijusi man blakus.” Pilno materiālu par Konoru Makgregoru un viņa draudzeni lasi .

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Makgregora draudzene ir viņa liekākā fane

Konors Makgregors uzsvēra Dī nozīmību sportista dzīvē: “Draudzene bijusi ar mani kopš paša sākuma.  Ja nebūtu viņas, iespējams, es nebūtu slavens.”

FOTO: Gan Dī, gan Konors ir lieli modes fani

FOTO: Dī ekskluzīvās dārglietas

FOTO: Kopā gan priekos, gan bēdās

FOTO: Arī Makgregora draudzenei piestāv čempiona josta

FOTO: Dī un Konors bieži kopā trenējas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl