Konkurss! Ko tu vari izdarīt ar basketbola bumbu?

Pievienot komentāru
Konkurss! Ko tu vari izdarīt ar basketbola bumbu?
Foto: Skaties.lv

Sporta un basketbola cienītajiem pienākuši īsti svētki – jau šonedēļ sāksies ilgi gaidītais Eiropas čempionāts basketbolā vīriešiem, kurā, kā zināms, piedalīsies arī Latvijas izlase! Lai uzmundrinātu mūsu basketbolistus un fanus, Lattelecom un Skaties.lv rīko konkursu – Ko tu vari izdarīt ar basketbola bumbu!

Kā piedalīties?

Turpmāk redzamajā pieteikšanās anketā norādi savu vārdu un uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru, izvēlies, kādā kategorijā vēlies pievienot savu foto. Pievieno arī savu bildi un spied SŪTĪT!

Bildīte parādīsies zem šīs ziņas, kur to Skaties.lv lasītāji varēs apskatīt un, uzklikšķinot uz īkšķīša, nobalsot par to.

Tās bildes, kas saņems visvairāk balsu, uzvarēs šajā konkursā! Tev veiksies! Tāpēc ņem bumbu, fotoaparātu un piefiksē, cik dažādās situācijās var nonākt basketbola bumba!

[skatiesform form=”lattelecom”]

Kā saka priekšā konkursa nosaukums – konkurss ir tikpat radošs, cik basketbola spēle! Tiešām, ko var izdarīt ar basketbola bumbu?

Ja pieejam radoši, basketbola bumba var pēkšņi kļūt par lielu vēderu!:)

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Basketbola bumba var kļūt arī par jubilāru ar puķēm un svētku atribūtiku.

Foto: Skaties.lv

Basketbola bumba var kļūt arī stilīgs melomāns.

Foto: Skaties.lv

Ja tev patīk basketbols un tu priecājies, ka lielie basketbola svētki – Eiropas čempionāts basketbolā – būs Latvijā, iesūti savu ideju, ko var darīt ar basketbola bumbu. Bildes var iesūtīt šādās kategorijās:

  • Radoši;
  • Graciozi;
  • Sportiski;
  • Seksīgi.

Vairāk par konkursu!

Apdomā, ko tu varētu izdarīt ar basketbola bumbu, nofotografē un sūti savu bildi mums. Skaties.lv lasītāji varēs apskatīt tavu iesūtīto foto, kā arī nobalsot par to.

Konkurss norit trīs nedēļas – līdz 2015. gada 21. septembrim. Šajā dienā arī tiks paziņoti balvu ieguvēji!

Konkursa uzvarētāji tiks pie vērtīgas balvas – Interneta TV uz gadu!

Tā ir televīzija, kas ļauj tev skatīties 46 TV kanālu tiešraides un raidījumu arhīvu, lai kur tu būtu – mājās, ceļā vai darbā. Skaties sev ērtā veidā – datorā, planšetē vai viedtālrunī – visur Latvijā, kur vien ir pieejams internets!