Komentāri

Kādā no Taizemes zemākās futbola līgas spēlēm gūta, iespējams, visviltīgākā, bet reizē vissmieklīgākā ”pendele” futbolā.

Spēles pamatlaiks un pagarinājums starp Bangkokas “Sports Club” un “Satri Angthong” vienībām noslēdzās 2:2. Brīdī, kad ”pendeļu” sērija bija krietni jau ievilkusies (rezultāts 19:19) sekoja negaidīts pavērsiens. Futbolista izdarītais sitiens atsitās pret vārtu pārliktni, uzlidojot gaisā. Kamēr “Satri Angthong” vārtu vīrs sāka priecāties, tikmēr bumba ļoti amizanti ielidoja atpakaļ vārtos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Visu laiku viltīgākā vai smieklīgākā ”pendele” futbolā?

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl