Komentāri

5. februārī pasaules čempionātā bendijā jeb hokejā ar bumbiņu notika kāds mulsinošs atgadījums. Dziedātāja, kurai tika uzticēta Krievijas himnas izpildīšana tūkstošiem skatītāju klātbūtnē, aizmirsa teksta vārdus un ”netrāpīja” notīs. 

Pirms aizsākās mačs starp Krievijas uz Zviedrijas valstsvienībām, uz ledus kāpa dziedātāja Kristīne Žmudska, kurai tika tas gods izpildīt savas valsts himnu, taču tas, kas notika, kad dziedātāja izdvesa pirmo skaņu – lika publikai samulst. Himnas sākumā dziedātāja pāris reizes sapinās tekstā un izlaida dziesmas vārdus, pēc kā Krievijas izlases hokejisti un līdzjutēji sāka censonei dziedāt līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Pati dziedātāja atzīst, ka pusotru stundu pirms mača sākuma mēģinājums aizritēja ļoti labi. Savukārt, kad bija jāuzstājas publikas priekšā, Kristīne nedzirdēja sevi austiņās, tāpēc apmulsa. Taču, kad izdzirdēja, ka publika viņai dzied līdzi, nomierinājās un turpināja priekšnesumu.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl