Komentāri

5. februārī pasaules čempionātā bendijā jeb hokejā ar bumbiņu notika kāds mulsinošs atgadījums. Dziedātāja, kurai tika uzticēta Krievijas himnas izpildīšana tūkstošiem skatītāju klātbūtnē, aizmirsa teksta vārdus un ”netrāpīja” notīs. 

Pirms aizsākās mačs starp Krievijas uz Zviedrijas valstsvienībām, uz ledus kāpa dziedātāja Kristīne Žmudska, kurai tika tas gods izpildīt savas valsts himnu, taču tas, kas notika, kad dziedātāja izdvesa pirmo skaņu – lika publikai samulst. Himnas sākumā dziedātāja pāris reizes sapinās tekstā un izlaida dziesmas vārdus, pēc kā Krievijas izlases hokejisti un līdzjutēji sāka censonei dziedāt līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Pati dziedātāja atzīst, ka pusotru stundu pirms mača sākuma mēģinājums aizritēja ļoti labi. Savukārt, kad bija jāuzstājas publikas priekšā, Kristīne nedzirdēja sevi austiņās, tāpēc apmulsa. Taču, kad izdzirdēja, ka publika viņai dzied līdzi, nomierinājās un turpināja priekšnesumu.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl