Komentāri

5. februārī pasaules čempionātā bendijā jeb hokejā ar bumbiņu notika kāds mulsinošs atgadījums. Dziedātāja, kurai tika uzticēta Krievijas himnas izpildīšana tūkstošiem skatītāju klātbūtnē, aizmirsa teksta vārdus un ”netrāpīja” notīs. 

Pirms aizsākās mačs starp Krievijas uz Zviedrijas valstsvienībām, uz ledus kāpa dziedātāja Kristīne Žmudska, kurai tika tas gods izpildīt savas valsts himnu, taču tas, kas notika, kad dziedātāja izdvesa pirmo skaņu – lika publikai samulst. Himnas sākumā dziedātāja pāris reizes sapinās tekstā un izlaida dziesmas vārdus, pēc kā Krievijas izlases hokejisti un līdzjutēji sāka censonei dziedāt līdzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Pati dziedātāja atzīst, ka pusotru stundu pirms mača sākuma mēģinājums aizritēja ļoti labi. Savukārt, kad bija jāuzstājas publikas priekšā, Kristīne nedzirdēja sevi austiņās, tāpēc apmulsa. Taču, kad izdzirdēja, ka publika viņai dzied līdzi, nomierinājās un turpināja priekšnesumu.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl