Komentāri
Kaspars Bērziņš: Galvenie sievietes uzdevumi ir iedvesmot vīrieti un būt laimīgai

Skaties.lv sporta redakcija uz īsu sarunu aicināja Latvijas izlases basketbolistu Kasparu Bērziņu, lai parunātos nevis par ierasto basketbolu, bet gan daiļo dzimumu, sieviešu galvenajiem uzdevumiem un viņu lomu sportā!

Šarmanta sieviete, pēc Kaspara Bērziņa domām, var būt tikai rāma, ar jūtamu kultūras un dzīves pieredzes bāzi, kā arī piezemētu ģērbšanās stilu un vizuālo izskatu. Kā vīrietis viņš no sievietes neko negaida, bet gan pēta, uz ko viņa ir spējīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā Tu attiecies pret sievietēm, kuras profesionāli nodarbojas ar sportu?

Kaspars Bērziņš

Kaspars Bērziņš

Uzskatu, ka katra sieviete ir īpaša un piepildītais dzīves ceļš katrai būs citādāks. Cilvēcei izsenis ir skaidrs, ka vērtīgākās lietas dzīvē ir ģimene, veselība, laiks… Profesionālais sports daļēji vai pilnībā atņem visas trīs, bet sniedz ko citu – atrašanos vidē, ko mīli. Šādā vidē palielinās varbūtība satikt sev vēlamo cilvēku, kas tieši pretēji var sniegt iespēju izveidot ģimeni, nevis to atņemt. Uzturēt veselību, nevis tikai to atņemt, un paaugstināt vērtību laikam, jo sports ir varens piedzīvojums, kad laiks stājas. Gadījumu, kad sports saved kopā cilvēkus un rodas jaunas ģimenes, ir bijis neskaitāms daudzums, un secinājums ir viens- ceļam uz laimi ir vienkārša formula: “Dari, ko mīli!!”

Latvijas basketbola valstsvienības vīram absolūti nav svarīgi, vai sieviete interesējas par sportu, jo viņš uzskata, ka ar sportu ir jānodarbojas, nevis tajā jāorientējas!

Kaspars Bērziņš

Kaspars Bērziņš

Manuprāt, galvenie sievietes uzdevumi ir iedvesmot vīrieti un būt laimīgai.

Foto

Lasi vēl