Komentāri

Arī sportisti ir tikai cilvēki, kuri iepērkas lielveikalos un apmeklē publiskas vietas. Divdesmit septiņus gadus vecais skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors bija devies uz veikalu, lai iepirktos, taču, kad pārdevēja ieraudzīja, kas par zvaigzni grasās norēķināties pie kases, nespēja vien noslēpt savu sajūsmu.

Jau ziņots, ka šā gada augusta beigās Lasvegasā risinājās Floida Meivezera un Konora Makgregora gadsimta cīņa, kurā Makgregors rādīja lielisku sniegumu pirmajos trijos raundos, tomēr turpinājumā Meivezers pārņēma iniciatīvu, un duelis tika apturēts desmitajā raundā, kad amerikānis uzvarēja īru Makgregoru ar tehnisko nokautu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: Meivezers cīņā ar Makgregoru

Foto: Makgregors izrāda savu meistarību atklātajā treniņā

FOTO: Makgregora cīņa ar Hosē Aldo

Foto: Makgregora pirmā cīņa ar Diazu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl