Komentāri

Arī sportisti ir tikai cilvēki, kuri iepērkas lielveikalos un apmeklē publiskas vietas. Divdesmit septiņus gadus vecais skandalozais īru cīkstonis Konors Makgregors bija devies uz veikalu, lai iepirktos, taču, kad pārdevēja ieraudzīja, kas par zvaigzni grasās norēķināties pie kases, nespēja vien noslēpt savu sajūsmu.

Jau ziņots, ka šā gada augusta beigās Lasvegasā risinājās Floida Meivezera un Konora Makgregora gadsimta cīņa, kurā Makgregors rādīja lielisku sniegumu pirmajos trijos raundos, tomēr turpinājumā Meivezers pārņēma iniciatīvu, un duelis tika apturēts desmitajā raundā, kad amerikānis uzvarēja īru Makgregoru ar tehnisko nokautu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: Meivezers cīņā ar Makgregoru

Foto: Makgregors izrāda savu meistarību atklātajā treniņā

FOTO: Makgregora cīņa ar Hosē Aldo

Foto: Makgregora pirmā cīņa ar Diazu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl