Komentāri

17 gadus jaunā, uzlecošā pasaules daiļslidošanas zvaigzne Angelīna Kučvaļska ir latviete. Skaistā sportiste daudz uzmanību pievērsusi ar lielo talantu un lieliskajām prasmēm, turklāt šogad viņa šokēja Eiropu – ar jaunu Latvijas rekordu ieguva ceturto vietu Eiropas čempionātā.

Sportistei ir ciešas attiecības ar savu treneri Jekaterīnu Platonovu, kura Kučvaļskai ir kā otrā mamma. Labās attiecības ir viens no Angelīnas panākuma stūrakmeņiem, taču mīlestība pret daiļslidošana sportistei ir milzīga. Kad daiļslidotāja februāra sākumā viesojās Overtime TV studijā, tad talantīgā latviete spilgti atcerējās to, kā pēc lieliskā snieguma izvēles programmā Bratislavā skatītāji cēlās kājās, aplaudējot jaunajai sportistei.

FOTO: skaistā un talantīgā daiļslidotāja

Angelīna sāka slidot jau trīs gadu vecumā un vēl joprojām izbauda prieku, ko sniedz daiļslidošana. 17 gadus jaunā Latvijas daiļslidotāja Eiropas čempionātā Bratislavā īsajā programmā nopelnīja 58,99 punktus un uzstādīja jaunu valsts rekordu. Savu izcilo sniegumu Kučvaļska turpināja arī izvēlas programmā, kur ieguva tieši 118 punktus, un sacensībās kopumā iegūstot 176, 99 punktus. Tikai 17 gadu vecumā skaistā un talantīgā sportiste laboja Latvijas rekordu un visai pasaulei pieteica savu vārdu.

VIDEO: februāra sākumā Angelina viesojās Overtime TV raidījumā

Lasi vēl