Kas ir šī simpātiskā Ronaldu tikko dzimušā bērniņa māte

0 Komentāru
Kas ir šī simpātiskā Ronaldu tikko dzimušā bērniņa māte
Foto: instagram.com/georginagio

Pasaules slavenais portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu jau ceturto reizi kļuvis par tēvu. Viņa mīļotā meitene Džordžina Rodrigesa dzemdējusi viņam meitiņu Alanu Martinu. Bet, kas gan ir šī mistiskā draudzene, no kurienes viņa nāk un kā skaistule iepazinās ar futbolistu?

Džordžina piedzima 1995. gada 27. janvārī Spānijā. Savas pirmās darba gaitas skaistule sāka savas dzimtās pilsētiņas Hakas kafejnīcā, vēlāk spāniete pārcēlās uz Angliju, kur kādu laiku strādāja par mājkalpotāju kādā ģimenē, pēc pāris gadiem Džordžina atgriezās dzimtenē, bet šoreiz Madridē, kur veiksmīgi iekārtojās par pārdevēju ”Gucci” veikalā.

Par to, kā skaistule savaldzināja pasaules slaveno futbolistu, nekas nav zināms. Izskan dažādas versijas – kāds saka, ka tas notika ”Dolce & Gabbana” pasākuma VIP zonā, kāds apgalvo, ka viņu iepazīstināja Ronaldu māte, kuri bieži iegriezās ”Gucci” veikalā un pieskatīja draudzeni savam dēlam jau turp. Lai arī kā tur būtu – pēc gadu ilgam attiecībām Ronaldu un Džordžina svētdien kļuva par vecākiem meitiņai. Lūk, bildes ar laimīgo ģimenīti un pašu Džordžinu.

Foto

https://www.instagram.com/p/BVohS4UBTzn/?taken-by=georginagio

Foto: Ronaldu kopā ar dēlu

0 Komentāru