Kas ir Elvja Merzļikina simpātiskā draudzene?

Komentāri
Kas ir Elvja Merzļikina simpātiskā draudzene?
Foto: nstagram.com/merzly

Latvijas hokeja izlases talantīgais vārtsargs Elvis Merzļikins savos sociālajos tīklos arvien biežāk dalās ar bildēm un rāda saviem sekotajiem foto, kur sportists ir redzams kopā ar savu otro pusīti.

Vārtsarga mīļoto meiteni sauc Luana Emanuela Kratigera, kurai ir 21 gads. Sportists ar simpātisko dāmu iepazinies Šveicē, abi ir kopā jau sešus gadus. Vienā no komentāriem pie kopīgas bildes Merzļikins pierakstīja tekstu, ka Luana viņu vienmēr ir atbalstījusi un pieņēmusi tādu, kāds viņš ir!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins pēc šā gada veiksmīgi aizvadītā pasaules čempionāta devās pelnītā atpūtā kopā ar savu sirdsāķīti Luanu uz Maldīvu salām. Par to liecina viņa bildes, kuras sportists labprāt publicē savos sociālajos tīklos.

Foto

https://www.instagram.com/p/BUj-NDqgmj2/?taken-by=merzly

https://www.instagram.com/p/BPBZ-JsDR8h/?taken-by=merzly

https://www.instagram.com/p/BTr6vFIAKNm/?taken-by=merzly

https://www.instagram.com/p/BRizWuYANQp/?taken-by=merzly

Foto: Elvis Merzļikins

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl