Komentāri
Kādam ir paveicies! Tenisa zvaigzne Bušāra sader ar fanu uz randiņu un zaudē
Foto: AP/SCANPIX ()

”Super Bowl” izcīņas laikā 22 gadus vecā Kanādas tenisiste Eižēnija Bušāra savā ”Twitter” kontā pārliecinoši paziņoja, ka nav šaubas par Atlantas ”Falcons” uzvaru, bet pēc tam sekoja neticamais.

Kāds fans nepakautrējās un pajautāja, vai gadījumā, ja tomēr uzvarēs Jaunanglijas ”Patriots” – tenisiste dosies ar viņu uz randiņu? Kā par pārsteigumu, Bušāra nevis ignorēja jautājumu, bet atbildēja ar vienu vienīgu vārdu – protams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, ”Patriots” pagarinājumā apspēlēja Atlantas komandu, lai arī trešajā ceturtdaļā atradās iedzinējos ar 3:28 un tenisistei Bušārai nekas cits neatliek, kā vien doties uz randiņu. Par to, ka fanam varētu nespīdēt romantiskais randiņš, nav jāuztraucas, jo tenisiste paziņoja, ka no saviem vārdiem neatsakās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl