Komentāri

Lietuvas Nacionālajā, pēc spēka otrājā, basketbola līgā (NKL) spēlē kurā tikās ”Vytis” un ”Telšiai” komandas, notika konflikts, kas beidzās ar spēka paņemieniem. 

Konflikta iemesls sekojošs- 35 gadīgā veterāna Osvalda Mačernisa ”Telšiai” komanda spēli sāka neveiksmīgi un pēc kārtējās komandas kļūdas viņš izteica savas pretenzijas pret komandas biedra Tomasa Domarka neprecīzu piespēli. Abi sāka grūstīties, un Mačernis iesita Domarkam pa seju, nogāžot viņu ”uz dēļiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl