Komentāri

Par pasaules spēcīgāko basketbola līgu jau ilgi tiek dēvēta NBA, kur šobrīd savu meistarību slīpē arī mūsu latviešu spēlētājs Kristaps Porziņģis. Tomēr bieži vien arī pasaules labākie spēlētāji un profesionāli basketbolisti laukumā iedzīvojas smieklīgos brīžos. Līga apkopojusi novembra amizantākās epizodes, un tās ir ļoti raibas!

Šoreiz novembra amizantākajās epizodēs iekļuvušas tādas līgas superzvaigznes kā Kevins Durants, Serdžs Ibaka un Bleiks Grifins. Šķiet, ka Thunder komandas ekipējuma menedžerim vajadzētu padomāt par spēlētāju apaviem, jo šajā mēnesī veselas trīs reizes mača laikā bez kurpes palika vienības līderi. Tāpat video apkopojumā ir vairākas spēlētāju dīvainās rīcības, kas komandas galvenajiem treneriem sagādājušās īstas galvassāpes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: novembra NBA muļķīgākie brīži

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl