Komentāri
Kā latviešu žurnālisti uzspēlēja bumbu ”EuroBasket 2017” mediju turnīrā
Foto: Edijs Pālens/ LETA

Stambulā notiekošajā ”EuroBasket 2017” par medaļām uz parketa cīnījās ne tikai Eiropas labākie basketbolisti, bet arī mediji no dažādām valstīm, kuri bija atbraukuši, lai rakstītu ziņas un filmētu sižetus par savām valstsvienībām.

”EuroBasket 2017” mediju turnīrā piedalījās arī Latvijas vienība, kuri pārstāvēja Latvijas karoga krāsas -nacionālās informācijas aģentūras LETA korespondents Almants Poikāns, portāla “Sportacentrs.com” pārstāvji Andrejs Siliņš, Jānis Freimanis un Eduards Ozerinskis, kā arī Latvijas Radio korespondents Mārtiņš Kļavenieks un “LNT” žurnālists Edgars Barbaks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Foto

Apakšgrupu sacensībās katrai komandai bija jāaizvada trīs spēles, bet pēc tam notika izšķirošās cīņas. Diemžēl Latvijas žurnālistu komanda turnīrā nepārvarēja apakšgrupu sacensības, tiekot pie vienas uzvaras trīs mačos.  Savukārt par šī turnīra uzvarētāju tika kronēta apvienotā Grieķijas un Horvātijas komanda, kas finālā pieveica Lietuvu.

Ja gribi būt lietas kursā par aktuālākajiem notikumiem sporta pasaulē, nāc šeit www.betsafesports.com

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl