Komentāri

Izcils pirmā aprīļa joks izdevies kādiem beisbola faniem ASV. Puiši bija tikuši pie Teksasas “A&M” komandas trenera telefona numuru un faniem izdevās piedabūt, lai speciālists liktu iesildīties vienam no spēlētājiem.

Saprotot, ka joks izdevies, līdzjutēji sajūsmā ”uzsprāga”. Televīzijas ekrānā labi varēja redzēt, ka atbalstītāju nosauktais spēlētājs, kurš tobrīd atradās tunelī, tika pasaukts ārā, lai iesildītos. Tieši kā joku zvanā teica beisbola fani. Iespējams, ka zvanītājam bija ļoti līdzīga balss kā “A&M” komandas asistentam, tāpēc sacītais pārvērtās realitātē. Tas gan netraucēja Teksasas “A&M” spēlē pieveikt LSU vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl